רשת אלומיניום לחלון

רשת המיוצרת מחומרי גלם איכותיים יכולה לשמש להגנה, אבטחה ושיפור איכות החיים בחדרי שינה או עבודה. במאמר הבא נציג את היתרונות של אלומיניום ונסביר מדוע מתכת מן הסוג הזה נחשבת אידיאלית עבור התאמת רשתות לחלונות

אלומיניום הוא בין חומרי הגלם הנפוצים בעולם ובשנים האחרונות הוא משמש גם לטובת ייצור רשתות לחלונות. רשת איכותית מונעת כניסה של חרקים, מעופפים, זבובים ויתושים והיא משפרת באופן מיידי את איכות החיים.

השאלה היא למה כדאי להשתמש באלומיניום לטובת ייצור רשתות ומה היתרון היחסי שלהן. הנה כמה יתרונות שמסבירים את ההצלחה של רשת אלומיניום:

א. עמידות בפני שיתוך וקורוזיה – רשת חשופה להצטברות לחות, קורוזיה, שחיקה ובלאי טבעי. הדרך היחידה למנוע את תהליכי השיתוך היא להשתמש באלומיניום. זו מתכת קלה שצפיפותה שליש מצפיפות פלדה או נחושת, אך היא מתגבשת ומעוצבת בקלות תוך עמידות גבוהה בפני שיתוך. העמידות חוסכת הוצאות ומאפשרת את ניצול האפקטיביות של רשת אלומיניום למשך שנים.

ב. התאמה לפתחים רחבים או צרים – סוגים שונים של פתחים בבית, בעסק או במשרד לא אמורים למנוע את ההתאמה האישית של הרשת. השימוש באלומיניום מאפשר גיוון ודיוק בהתקנת הרשת ולאחר מכן בהפעלה ובתחזוקה.

ג. שיפור רמת האבטחה – אפשר להשתמש ברשת אלומיניום כדי לשפר את רמת האבטחה. השילוב הנכון הוא בין רשת לבין תריסי אלומיניום, אך בכל מקרה כדאי להחליף את הסורגים הרגילים. רשת משפרת את רמת האבטחה בחלונות ויכולה להתאים לדלתות הכניסה, החצר, המרפסת, הגינה והגג.

ד. מראה דקורטיבי – אין ספק שאחד היתרונות הגדולים של אלומיניום הוא מראה מרשים ועדכני המתכתב עם סגנון העיצוב המודרני. המראה של האלומיניום משנה את האופי של הרשת והופך אותה לחלק מחלל הפנים והחוץ. מראה דקורטיבי של רשתות גם מומלץ על ידי מעצבי פנים ואנשי מקצוע.

איך מתקינים את הרשת?

אפשר להתקין את הרשת בחדרי שינה של הורים וילדים, במטבח, בחדרי שירותים ומקלחות וגם במשרדים או חללי עבודה תעשייתיים. הרשת מבטיחה אוורור טבעי של החלל ובריזה נעימה לכל אורך שעות היום. בצורה כזו ניתן להשתמש ברשת גם כדי לחסוך בהוצאות חשמל ואנרגיה על הפעלת מכשירי קירור וחימום.

מי שרוצה לנצל את היתרונות של רשת אלומיניום צריך להקפיד על התקנה מקצועית. למרות שניתן לרכוש את הרשתות באופן עצמאי, לא מומלץ להתקין אותן ללא נוכחות של אנשי מקצוע. התקנה מקצועית תמנע פערים, מרווחים וחורים בין הרשת לבין המסגרת ותשפר את רמת העמידות. עדיף לרכוש את הרשתות דרך חברה אמינה ולברר האם הצעת המחיר כוללת התקנה. במידה והתשובה חיובית, רצוי לבחור חברה המבצעת התקנה עם תקופת אחריות. כך ניתן לטפל בבעיות תחזוקה ולשמור על המראה העדכני של הרשת ושל מוצרי האלומיניום.