bg s aluminum
אל-אור עיצוב באלומיניום
מגשימים לכם כל חלון...

להזמנות התקשרו:
0722-601097


כל מה שרציתם לדעת על עבודות אלומיניום

אתם בטח לא זוכרים, אבל פעם מסביב לבית שלנו הייתה גדר ברזל גדולה ומגושמת.
כזו שהיינו צריכים לצבוע בכל שנה, אחרת היא הייתה הופכת למן מיצג חלודה שמעכיר על יופיו של הבית, מה גם שגדר הברזל אינה הייתה מסוגלת להתמודד עם האקלים הישראלי ובסופו של דבר היא הייתה נהרסת ואנו היינו נאלצים לרכוש גדר חדשה ולהיפרד מסכום כסף רב. שלא נדבר על זמן ההמתנה, עד שהמסגר סיים ליצר את התוצר המושלם היינו יכולים לחכות שבועות ואפילו חודשים. למזלנו, זו תקופה שהייתה פעם, מזמן. היום יש כוכב אחד בלבד והוא האלומיניום, עם אין ספור אפשרויות סגנון, עיצוב וצבע, האלומיניום הוא המוצר האידיאלי. היתרונות שלו עצומים: הוא אינו דורש צביעה, עמיד לאקלים הישראלי וניתן לעשות עמו כל דבר, לדוגמה: לשלב זכוכית עם האלומיניום וליצור גדר מפוארת ומודרנית. הוא נמצא כמעט בכל פינה בבית, הגדר, החלונות, המטבחון הקטן שבניתם לפינת המנגל במרפסת, כולם עשויים מאלומיניום. זמן היצור שלו מהיר וכן ההרכבה בבית הלקוח, כיון שהוא מאוד קל וכמעט ולא נדרש מאמץ פיזי להתקינו. שני מרכיבים מוסמכים יכולים לסיים ביום עבודה פרויקט של בית שלם, תארו לכם כמה זמן ואנשי צוות היה נדרש בכדי להתקין גדר מברזל? בלתי נתפס.

 

מה כדאי לעשות ולמי לפנות

כמו בכל פעם שאתם רוצים לעצב פינה בבית ואתם עורכים תכנון מקדים, עליכם לעשות גם עם בחירת האלומיניום. ראשית בדקו את השטח, למשל אם ברצונכם להתקין גדר אלומיניום חדשה מסביב לבית, עליכם להתאים את צבעי הבית לצבע הסביבה ולאחר מכן לצבע האלומיניום. לאחר מכן, היכנסו לרשת וחפשו סגנונות, לדוגמה: מגולוון, מחוספס, חלק וכו'. נסו למצוא סגנון שאתם מתחברים אליו ולדעתכם יתאים לסביבה, כך שכשתפנו לבעל מקצוע תוכלו לחסוך הרבה זמן וכסף. יחד עם זאת, קחו בחשבון שאין מדובר בעסק זול ובשילוב איש מקצוע שיתקין את הגדר, תאלצו להיפרד מסכום נכבד. אל דאגה, גם לכך יש פתרון, שמעתם פעם על המושג "עשה זאת בעצמך"? יופי, מתחברים אליו? מעולה. תכירו: גדר אלומיניום להרכבה עצמית. כמו ששמעתם, בלי תירוצים. ניתן לרכוש לוחות אלומיניום מוכנים, המעוצבים במגוון סגנונות ובפשטות מתקינים אותם אחת סמוך לשנייה ויוצרים גדר מפוארת בדיוק כמו בתמונות שראיתם ברשת. זהו מוצר פופולרי שניתן למצוא בכל חנות כלי עבודה ובזמינות מידית. אל תיבהלו, גם ללוחות יש את כל הסגנונות והעיצובים שעליהם חלמתם וחוץ מזה, רוב הסיכויים שתמצאו משהו שאהבתם יותר.

 

איך עושים את זה

לפני שאתם רצים לחנות הקרובה, הגיע הזמן להתנהג כמו מקצוענים ולעשות עבודת הכנה מקדימה. ראשית צאו לשטח- קחו מידות, סרטטו ועצבו סקיצה של השטח והסביבה בה אתם רוצים להקים את הגדר. בדקו האם יש מכשולים שעלולים להפריע או זוויות משתנות ונסו לתכנן הקמת הגדר. חשוב לציין שניתן לחבר את הלוחות בזיוויות שונות וכמעט להתגבר על כל מכשול, אך כדי לבצע עבודה מושלמת ולא להיתקע באמצע, חשוב לעשות עבודה מקדימה איכותית. לאחר מכן, בדקו האם יש ברשותכם את כל הכלים להם תזדקקו לביצוע ההתקנה- לא מדובר בהתקנה מסובכת, אך עדיי צריך לקדוח חורים ברצפה ולהתקין את הלוח עם ברגים. ודאו כי יש ברשותכם כלי עבודה בסיסיים ופלס, כך שכשתגיעו לכל חנות כלי עבודה, תוכלו גם לרכוש את הלוחות וגם להשלים ציוד וכלים שחסרים. לא משנה איך תחשבו זאת, עדיין רכישה והתקנה עצמאית של לוחות גדר מוכנים, זולה ומהירה יותר מהזמנה אצל איש מקצוע. לא סתם הם משווקים בחנויות לכלי עבודה: הם זולים, זמינים וכל אחד יכול לעשות זאת. שיהיה לכם בהצלחה!