בחירת חלון אלומיניום בדרך הקלה, טיפים ועוד.

איך בוחרים חלון אלומיניום?

אם חשבתם על החומר הטוב ביותר לחלון ובחרתם באלומיניום, עשיתם בחירה נכונה. חלון אלומיניום הינו פתרון פופולארי בימנו כאשר בוחרים חלון לחדרי הבית. חלון אלומיניום טוב, הוא חלון שיש לו עמידות גבוהה בפני גשם ויש לו אטימות מלאה. בנוסף מסגרת של חלון אלומיניום הינה מסגרת קלילה שאמורה להווה פתרון קליל והתקנה מהירה של החלון בחדר המבוקש ולכן כשבוחרים חלון אלומיניום רצוי לראות שבאמת מדובר בחלון מהסוג הטוב והמסגרת שלו קלילה. חלון אלומיניום טוב הינה חלון שגם לא יחליד עם הזמן. חשוב לבחור מומחה לחלונות אלומיניום כדי שיוכל להמליץ לכם על החלון המושלם עבור החדש המושלם.

האם חלון אלומיניום מגיע עם אחריות?

מי לא רוצה לקבל אחריות על מוצר שהוא קנה. אז קודם כל, ודאו שבאמת קיבלתם אחריות על החלון ולרוב, חברות נותנות אחריות שנעה בין שנה לשנתיים. אך יש לשים לב לפרט חשוב מאוד. אחריות לחלון הינה על המסגרת שלו בלבד ואינה חלה על הזכוכית. אך אם אתם מתעקשים ואתם רוצים אחריות גם על החלון וגם על הזכוכית, ישנן חברות שמציעות "אחריות מורחבת" שבה נותנים בדרך כלל אחריות בין 5 ל 7 שנים והאחריות כוללת נזקים שקרו לזכוכית בנוסף. במקרה של ילדים קטנים בבית ואימפרקטיבים, יש לקחת את הפרט הזה בחשבון ואולי בסופו של דבר זה יהיה דבר שמשתלם לעשות.

 

מה המחיר של חלון אלומיניום?

מחירי חלונות אלומיניום נעים בין טווח רחב של מחירים מכיוון שמדובר בהמון סוגים שאמורים להתאים לחללים שונים. חישוב החלונות נעשה על פי מחיר למטר או למ"ר וככה מתבצע התמחור. חלונות הזזה מאלומיניום בדרך כלל ינועו בין 500-1700 שח עבור מ"ר. שוב, זה תלוי אם מדובר בחברת מותג שמוכרת את החלון, איכות החלון, אחריות ועוד. חלון כיס ינוע בין 1450-2300 שח למטר. חלון כיס כפול יעלה בין 1400-2800 ל2 מטר ואפשר להבין שהמחיר טיפה יותר זול ממטר אחד. חשוב לציין שמחיר החלונות אינו כולל התקנה ורשתות שיש לקחת בחשבון כתשלום נוסף.  כדי לקבל מחיר מדוייק אני מציע לכם לפנות לאיש מקצוע ולהתאים את החלון לציפיות שלכם ולמחיר שאתם חושבים שמקובל עליכם.

 

איך מנקים חלון אלומיניום?

חלון אלומיניום בדרך כלל קונים פעם אחת והוא מחזיק להמון שנים וזו השקעה רבה. אולם, למרות שחלון אלומיניום ידוע בחוזקתו והוא עמיד בפני מצבים רבים, חשוב לדעת איך לנקות אותו כמו שצריך ולא בכח רב, על מנת לא לגרום נזק לאלומיניום. במשך חייו של חלום אלומיניום, החלון צובר בתוכו ובין מסילותיו, אבק, חול, שיערות, לכלוך ושאריות וצריך לדעת באיזה חומרים רצוי להשתמש כאשר מחליטים לנקות אותו ולמנוע אשר ימנעו מהחלון להישרט, או לאבד מהצבע שלו ולהשאיר צלקות שלא יצאו לעולם. לכן, חומרים חזקים במיוחד לא יהוו יתרון בניקיון של חלון אלומיניום ולא מומלץ להשתמש בהם. אז מה כן? רצוי להשתמש בחומרים קלים יותר או רגישים יותר כמו סבון כלים ומים, נייר סופג, סמרטוט או מטלית רכה וכמובן לשים כפפות ולשמור על הידיים גם בחומרים קלים כמו אלה.